Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
 
   

  O mnie

  litery_1
   

  Muzyka była obecna w moim życiu praktycznie od młodych lat. Słuchanie radiowych list przebojów, kupowanie kaset, płyt na bazarach przerodziło się w prawdziwą pasję już w latach 90.tych. Moja przygoda muzyczna rozpoczęła się od prowadzenia dyskotek I radio węzła w Szkole Podstawowej. W szkole średniej kontynuowałem prowadzenie radio węzła I zostałem przewodniczącym szkoły. Przez te lata nabyłem kilku znaczących cech w moim życiu, które były fundamentem na dalszej drodze do budowy kariery muzycznej. Obdarzony radiowym głosem, nienaganną dykcją i prezencją – tak o mnie mówią dziś moi klienci.

  litery_2
   

  Począwszy od roku 2000, zajmowałem się prowadzeniem imprez w klubach, dzięki czemu wdrażałem się w środowisko profesjonalnych dji. Nabierając doświadczenia z latami, zacząłem przechodzić w poważniejszy świat uroczystości okolicznościowych takich jak bale, bankiety, urodziny, jubileusze, 18nastki, a nade wszystko WESELA. Po tych paru latach stwierdziłem, że praca DJ sprawia mi niesamowitą radość, samorealizację i przede wszystkim, że robię to, co lubię i zawsze z uśmiechem na twarzy. Dziś już po setkach zagranych imprez, bogaty w doświadczenie, dzięki doskonałemu połączeniu oprawy muzycznej i technicznej nadam każdej imprezie wyjątkowy charakter. W dobrym stylu i z klasą zrealizuję Państwa wszelkie zamierzenia i pomysły na najwyższym

  Jako Dj oraz Wodzirej z kilkunastoletnim doświadczeniem, z wielką przyjemnością, dokładając wszelkich starań, sprawię, aby „Wasz Dzień” na długo pozostał Wam w pamięci, a goście nawet po latach wspominali go z uśmiechem na ustach i czuli się usatysfakcjonowani.

   

  Polecamy: